• Brian Fritz pályázata a crips bandára.
  • Indította Brian Fritz
Brian Fritz pályázata a crips bandára.
Dátum: Május 31, 2019, 20:00:44
« Utoljára szerkesztve: Június 01, 2019, 10:48:19 írta Brian Fritz »

Brian Fritz
Crip's pályázata

A bandáról
A Crips az egyik legelvetemültebb, eredetileg Los Angelesben tevékenykedő, főleg színesbőrűek alkotta utcai banda (gang). A bandatagok főleg kábítószer-kereskedelemmel, prostitúcióval, fegyverkereskedelemmel stb. foglalkoznak, és a gyilkosságoktól sem riadnak vissza. A Crips tagok többnyire kék ruhájukról és kendőjükről ismerhetőek fel. Legnagyobb ellenségük a szintén Los Angeles utcáin tevékenykedő "Bloods" banda. A Crips bandát Stanley Tookie Williams és Raymond Washington alapították az 1970-es évek elején. Két kisebb csoport egyesült: a Raymond alapította „Baby Avenues” banda és Tookie bandája.

Bemutatkozás/Információk rólam. (OOC)
Üdv! Az én nevem Oláh Roland, 14. életévemet töltöm be hamarosan..Nagyjából 5-6 hónapja mtazok, ez idő alatt átmentem egy s máson. Voltam különbőző szervereken frakció leader, alleader, fraki tag stb.. Szabadidőmben weboldalakat fejlesztgetek, gépezek, mtazok, sportolok és még sok más.Kedvenc színem a piros.. Kedvenc állatom a nyúl, hogy miért? Az egy jó kérdés! Jelenleg Magyarországon tartózkodom. Jó pár éve ebben az országban vagyok. Jelenleg egyedül vezetném a bandát, majd ha idővel megnő a létszám, akkor lenne egy alleader.

Terveim a frakcióval.
Szeretnék egy normális, egyben komoly közösséget kialakítani akik komolyan veszik a dolgot. Emelett egy normális bandát, akik megfelelő rp tudással rendelkeznek, hogy valójában mondhassák, "hogy ez egy jó banda én is szeretnék jönni és csatlakozni". Mindemellett szeretnék egy példamutató közösséget is (mi lennénk azok), akikről mind rp terén, mind pedi furfangosság terén lehet tanulni/példát venni. És azokat az embereket is megszeretném tanítani a normális banda rpre akik eddig nem tudták csinálni. Természetesen ez a banda nem csak egy kosár csapat lenne, sőt lehet, hogy a kosarat még ki is hagynám a dologból. Szeretnék egy veszélyesebb bandát csinálni, ami tényleg tudja mit kell tenni, nem hipp hop odahányni.

Szabályok.
1. Tilos bármilyen féle akciót tervezni/végrehajtani a leader tudta nélkül.
2. Tilos belső információkat kiadni ismeretlen/idegen tagoknak.
3. A leader parancsát/utasítását tilos megszegni vagy ellentmondani.
4. Nem mész egyedül kötekedni más banda területére.
* Jelenleg csak ennyi van, de a későbbiekben bővülni fog.

Emberrablás.
A menete mindig más csellel történne, becsaljuk a kocsiba az embert, vagy sikátorban elkapjuk és egyéb módszerek, de viszont, ha a hqnál történne a rablás akkor, szigorúan csak a házban hajtjuk végre, vagy valami elfedett helyen. Mivel mi ebből élnénk, nem fogunk ebből kimászni, tehát igen is fogunk rabolni. De azért mértékkel és a rabolt tárgyakat/pénzt is mérsékelten a leendő összeghez mérten.

Bekerülés/Elhagyás menete.
3 féle képpen lehet a bandába bekerülni. Az egyik lehetőséged az-az, ha a fórumon írsz egy jelentkezési lapot. Ezt azért kérjük, majd, mert így nem kell olyan sok dolgot tsen/ic kérdeznünk. A második mód, hogy bekerülhess az úgy történne, hogy teamspeaken megkeresed a leadert, vagy valamelyik tagok aki tudja értesíteni a leadert és nála válaszolsz a feltett kérdésekre. Nos mivel rpzni a szerveren mindeféle képpen fogsz ezért nyílván az sem fog elmaradni. A harmadik mód, hogy bekerülhess az-az, pedig, hogy ic megkeresel minket, azaz a leader, és elkezdesz vele rpzni, majd szóba hozod a bekerülés témát.... Az elhagyás menete úgy zajlana akár kilépnek akár kirúgják az illetőt, hogy bevisszük a házba (a kirúgott tagot), majd a leader letépi a kék (cripses) kendőt és azzal beköti az illető szemét. ezután megkötözzük és térdre kényszerítjük, ha térdel akkor a leader háta mögé áll és fegyverrel halántékon lövi. De az egész karakterje ckzva lesz, ez ne  felejtődjön el.

Beavatás.
A beavatás úgy történne, hogy bevisszük az illetőt a házba, majd amit kendőt viselni fog azt rátekerjük a szemére, és a leader meggyújt egy cigit, azzal a cigivel beleéget az illető alkarjába egy C betűt, ami jelképezi a Crips nevet. Ezek után leveszi a kendőt a szeméről és a kendőt is megégeti a cigivel. Majd felköti az illetőre.

Rangok.
* N.B. - New Baby
Ő a banda tagja már, általában a kosár pályán üzletel és kisebb bűnözésekben vesz részt.
* L.C. - Little Crip
Ő már nagyobb bűnözésekben is részt vesz, drogokkal is kereskedik.
* T.C. Tiny Crip
Ezt a rangot a frakció alleader kapja. Ő a leader segítője.
* O.C. Original Crip
Ő a banda feje, ő intézi a bűnözéseket, a tagokat és egyéb szertartásokat.

Egyéb kérésem a frakcióval kapcsán.
Kezdésnek, szeretnék kérni kisebb mennyiségű kiskaliberű fegyvereket, és 7-8 db gépfegyvert. Emellett természetesen lőszerből fog kelleni több. A járművekről annyit, hogy kéne 2db furgon, 4-5 motor, 5-6 cripses autó ( gondolom már van rá skin, mivel nem egy leader volt elöttem, de ha kell küldök én ). Meg természetesen HQ.

Bemutatkozás/ Információk (IC)
Üdv! Én Brian Fritz vagyok egy 24 éves férfi! Még réges-régen A mentősöknél szolgálatam, de ennek már vagy 6 éve vége. 5 éve a rossz jár a fejemben, mintha valami megfertőzött volna, vonzódok a bandák után. Anyukámat Barbie Asleynek hívják, Apukámat Jackson Fritznek hívták, apukám már nem él. Van nekem 2 utódom, ők sajnos nem ebben a városban élnek, sőt nem is ebben az országban. Én élem a kis életemet, dolgozok, bűnözök és egyéb dolgok. Szereztem egy b kategóriás jogosítványt, nem vágom minek, de csinos volt a jogosítvány, ha csajom legalább nincs akkor legyen kit puszilnom, hát letettem a jogosítványt. Nem vagyok én ám olyan ügyetlen még anno 1900-ban megnyertem a "Világ legjobb célzómestere, fegyver lővészet" címet, az egyik vb-n.

Köszönöm a figyelmet, és köszönöm, hogy elolvastad a pályázatom! Legyen szép napod!

• darell
  • Felhasználó
  • *

• 43

• 2
    • Ma - 13:10:35
    • Auschwitz-Birkenau, Poland
  • további
Re:Brian Fritz pályázata a crips bandára.
Válasz #1 Dátum: Május 31, 2019, 20:23:00
Szia!
Ez már egy normálisabb pályázat, legalább is a többin kívül.
Van néhány dolog ami viszont szúrja a szememet.
Elsősorban az hogy egy bandába jelentkezési lapot kell írni.

Idézet
Kezdésnek, szeretnék kérni kisebb mennyiségű kiskaliberű fegyvereket, és 7-8 db gépfegyvert

Ez teljesen IC dolog, habár megértem miért szeretnél fegyvert. (A gépfegyvert azt mondjuk nem)

Idézet
A járművekről annyit, hogy kéne 2db furgon, 4-5 motor, 5-6 cripses autó

De... miért?  Ezt maximum úgy tudjuk megoldani, hogy a banda tagjai karakter pályázat alapján igényelnek autót. (Igényes pályázat persze)

Idézet
Üdv! Én Brian Fritz vagyok egy 24 éves férfi! Még réges-régen A mentősöknél szolgálatam, de ennek már vagy 6 éve vége. 5 éve a rossz jár a fejemben, mintha valami megfertőzött volna, vonzódok a bandák után. Anyukámat Barbie Asleynek hívják, Apukámat Jackson Fritznek hívták, apukám már nem él. Van nekem 2 utódom, ők sajnos nem ebben a városban élnek, sőt nem is ebben az országban. Én élem a kis életemet, dolgozok, bűnözök és egyéb dolgok. Szereztem egy b kategóriás jogosítványt, nem vágom minek, de csinos volt a jogosítvány, ha csajom legalább nincs akkor legyen kit puszilnom, hát letettem a jogosítványt. Nem vagyok én ám olyan ügyetlen még anno 1900-ban megnyertem a "Világ legjobb célzómestere, fegyver lővészet" címet, az egyik vb-n.

Ezt pedig teljesen nem értem, miért írtál IC részt? Nem jelentkezel sehova, banda leadernek meg főleg nem "jelentkezel", hanem vagy.

Ezen felül a pályázatoddal nem találtam semmi rosszat.
(Ja, csak annyi hogy az nem emberrablás, csak sima rablás ha egy ember rabolsz ki. Emberrablás akkor van, ha egy embert rabolsz el, és váltságdíjat kérsz érte :D )
Sok sikert kívánok, mellesleg.

Darell - Playlist

Our society tends to regard as a sickness any mode of thought or behavior that is inconvenient for the system and this is plausible because when an individual doesn't fit into the system it causes pain to the individual as well as problems for the system. Thus the manipulation of an individual to adjust him to the system is seen as a cure for a sickness and therefore as good.

Válasz #2 Dátum: Május 31, 2019, 20:28:07
Értékelhetetlen.
Egyetlen olyan pont sem volt, ami tetszett volna.

Annyi mindent lehetne ezen kritizálni, hogy inkább bele se kezdek.

Válasz #3 Dátum: Június 03, 2019, 16:54:41
Idézet
Bemutatkozás/Információk rólam. (OOC)
Üdv! Az én nevem Oláh Roland, 14. életévemet töltöm be hamarosan..Nagyjából 5-6 hónapja mtazok, ez idő alatt átmentem egy s máson. Voltam különbőző szervereken frakció leader, alleader, fraki tag stb.. Szabadidőmben weboldalakat fejlesztgetek, gépezek, mtazok, sportolok és még sok más.Kedvenc színem a piros.. Kedvenc állatom a nyúl, hogy miért? Az egy jó kérdés! Jelenleg Magyarországon tartózkodom. Jó pár éve ebben az országban vagyok. Jelenleg egyedül vezetném a bandát, majd ha idővel megnő a létszám, akkor lenne egy alleader.
Csak nekem furcsa egy kicsit?

• bladeex
  • Felhasználó

• 1

• 0
    • Ma - 09:32:16
  • további
Válasz #4 Dátum: Június 16, 2019, 23:25:07
TÁMOGATOM!
It's too bad she won't live, but then again, who does?
🌹