• Los Santos Crip´s
  • Indította Mike_Lowrey
Los Santos Crip´s
Dátum: Május 19, 2019, 10:29:42
Ic                                                                      Los Santos Crip´s 

Bemutatkozás: Sziasztok, Tóth Elemér vagyok, egy 15 éves falusi lakos. Több mint  már három, vagy négy éve Rp-zem külömböző szervereken, és ez alatt az idő alatt sok frakciót megjártam, rengeteg emberrel találkoztam, Ma már szinte minden frakcióban el tudok lenni, és ha kell még nagy rendfokozatokra is szert teszek. Szeretnék egy olyan frakciót elhozni ide erre a szerverre, ami az értelemre, a rendes Rp-re, valamint az észre alapul... stb.

Mikor alapult a banda?: A banda úgy 1996 körül alapult, de már régebben is volt már rengeteg alkalom mikor együtt próbáltak bandázni, de mind addíg(1996!(  nem sikerültek törekvéseik.
De amikor a híres repper Tupac Shakur, vagy müvésznevén 2pac a felszínre tört, akkor kezdtek igazán beindulni a dolgok.. Tupacnak szüksége volt egy bandára akik felajálnják szolgáltatásaikat, csérébe hangot ad a banda nem tetszéseinek, valamint képviseli őket a nyilvánosság előtt. Míg 1996. szeptember 13-án be nem következett a Repper halála, ami a Blood´s nevezetű bandával való konfliktus eredménye lehet, legalábbis a Crip erre gyanakodott.. Azóta nyíltan rivalizálnak a Blood´s, Piru, valamint a United Blood Nation-bandával.  De a bosszú még  csak most következik, ebből a rivalizációból nem maradhatott ki a másik szupersztár Biggie Smalls vagyis Notorius B.I.G ugyanis a Blood´s bandával associált.
A Who shot ya´ cimű dal, elégvolt a azonnali gyanúba keveredésre, azaz  Biggie-nek is köze lehetett 2pac halálához. És végül egy  1997. március 9-kei estén B.I.G  hazatartott az egyjik koncertjéről, majd a piroslápánál egy fekete szubaruból rá löttek a Repper -re. ( Ez az egész igaztörténeten alapul, de pár dolgot kicseréltem benne, vannak nem helyes dolgok, de azok mind az eredetiség miatt kellet úgyhogy ha láttok olyat ami nem passzol, ne csodálkozzatok :D/

A Banda szokásai és stb.:  Kézjelek:
A bandatagok egymás között rejtett vagy nyílt kommunikációra, illetve azonosításra használják kézjeleiket. A fantázia és kreativitás eredményeképpen rengeteg jelet hoztak létre, melyek között bandánként eltérő, de egységes formák is vannak.

Beavatás: A jelentkezni vágyó "újoncot" Bekísérik egy helyiségbe ahol alapos beszélgetésen fog keresztül menni ( Meg bizonyosodnak arról, hogy értelmes az arc, illetve hogy alkalmas e, és hogy nem csak le húzzná a bandát!/( Ha a beszélgetés megvan, akkor ki mennek a placcra, a Bandavezér kiválaszt egy tagot, vagy akár ő  maga is mehet, Ha megvan a választás, akkor már csak egy rövid küzdelem következik. Ha az újonc(nem beavatott!/( Leveri a kiválásztott tagot, akkor bizonyítani tudja álhatatosságát, és kitartásat, és ennek elismeréséül Bekerülhet mint újonc a bandába.  ( Nem muszály nyernie, csak lássam hogy nem hadja magát, hogy vissza üt, ha kikap nembaj ha jól harcolt, akkor megvan az eredménye/

OOC:
Kor: 15
Név:Tóth Elemér

Terveim a frakcióval: Mint azt tudhatjátok (Lásd bemutatkozás/ a terveim a frakicióval, egy normális közösség alkotása, valamint a szerver legjobb bandájává vállni, tudom hogy nem egyszerű de minden megteszek azért hogy elismerjék a frakciót.

]

• darell
  • Felhasználó
  • *

• 43

• 2
    • Ma - 13:10:35
    • Auschwitz-Birkenau, Poland
  • további
Re:Los Santos Crip´s
Válasz #1 Dátum: Május 19, 2019, 10:49:35
Hol is kezdjem? ...
Kezdésnek hogy az nem Crip's, meg Blood's, mert az nem azt jelenti amire te gondolsz. 's az egy rövidítés, az 'is'-nek pontosan. Simán Crips és Bloods. (Ha NAGYON elnéző az ember akkor is maximum BloodZ vagy CripZ, de ezeket is tageken használják csak)
A történetet nem értem..
Idézet
Tupacnak szüksége volt egy bandára akik felajálnják szolgáltatásaikat, csérébe hangot ad a banda nem tetszéseinek, valamint képviseli őket a nyilvánosság előtt.
He? Tupac már a banda részese volt amikor belőle "repper" lett.  Nem beszélve arról hogy milyen szolgáltatásai vannak egy bandának? Még ha a gyilkolás is, azért nem egy egész bandát kell ráállítani egy célpontra.

Nem fogom lehordani a helyesírásodat, mert írtad is hogy falusi vagy, de ott is vannak kivetnivalók.

Azért, sok szerencsét.

Darell - Playlist

Our society tends to regard as a sickness any mode of thought or behavior that is inconvenient for the system and this is plausible because when an individual doesn't fit into the system it causes pain to the individual as well as problems for the system. Thus the manipulation of an individual to adjust him to the system is seen as a cure for a sickness and therefore as good.

Válasz #2 Dátum: Május 19, 2019, 17:46:07
No hát gyerekem...
1. Direkt oda írtam hogy: Ez az egész igaztörténeten alapul, de pár dolgot kicseréltem benne, vannak nem helyes dolgok, de azok mind az eredetiség miatt kellet úgyhogy ha láttok olyat ami nem passzol, ne csodálkozzatok :D
2. "Nem fogom lehordani a helyesírásodat, mert írtad is hogy falusi vagy, de ott is vannak kivetnivalók." Ez mivolt ? te vagy moderátor ? aki ilyesmit mer leírni ? hat ilyenek csak a városipuhapöcsök lehetnek. Igen diszkriminálom a városiakat mint te a falusiakat :D
3. Szolgálltatást alatt úgy értettem hogy ha valami van, van Pac menne valahova a sok bandás segítene, nem muszály security-t bérelni ha ott van a Crip, és egy bandába tudod mennyien lehetnek ? mint a Blood´s ? 20 k + is megvan "barátom".
4. történetet nem érted ? miért nem érted, mert logikus és véged van ? Ha valami akkor meg olvasgazsd át és megérted. Azt nekem, ne próbáld mondani hogy nem lehet megérteni...
5. Blood´s tettem oda egy aposztróf Sz-t mert szerintem nem lenne rossz úgy, de te tudod, amúgy meg a ´s az mióta jelent rövidítést ? Az angolban rövidítő funkcióban: he’s gone (he has gone) ’elment’, he’s here (he is here) ’itt van’, valamint birtokost jelölve: Peter’s house ’Péter háza’, illetve nevekben: O’Brian. Ennyi vagy, de nem is szólok mert városi vagy gondolom. na  béke veled

Válasz #3 Dátum: Május 19, 2019, 17:58:17
Értetlenkedés az mindig megy

• darell
  • Felhasználó
  • *

• 43

• 2
    • Ma - 13:10:35
    • Auschwitz-Birkenau, Poland
  • további
Válasz #4 Dátum: Május 19, 2019, 18:00:03
No hát gyerekem...
1. Direkt oda írtam hogy: Ez az egész igaztörténeten alapul, de pár dolgot kicseréltem benne, vannak nem helyes dolgok, de azok mind az eredetiség miatt kellet úgyhogy ha láttok olyat ami nem passzol, ne csodálkozzatok :D
2. "Nem fogom lehordani a helyesírásodat, mert írtad is hogy falusi vagy, de ott is vannak kivetnivalók." Ez mivolt ? te vagy moderátor ? aki ilyesmit mer leírni ? hat ilyenek csak a városipuhapöcsök lehetnek. Igen diszkriminálom a városiakat mint te a falusiakat :D
3. Szolgálltatást alatt úgy értettem hogy ha valami van, van Pac menne valahova a sok bandás segítene, nem muszály security-t bérelni ha ott van a Crip, és egy bandába tudod mennyien lehetnek ? mint a Blood´s ? 20 k + is megvan "barátom".
4. történetet nem érted ? miért nem érted, mert logikus és véged van ? Ha valami akkor meg olvasgazsd át és megérted. Azt nekem, ne próbáld mondani hogy nem lehet megérteni...
5. Blood´s tettem oda egy aposztróf Sz-t mert szerintem nem lenne rossz úgy, de te tudod, amúgy meg a ´s az mióta jelent rövidítést ? Az angolban rövidítő funkcióban: he’s gone (he has gone) ’elment’, he’s here (he is here) ’itt van’, valamint birtokost jelölve: Peter’s house ’Péter háza’, illetve nevekben: O’Brian. Ennyi vagy, de nem is szólok mert városi vagy gondolom. na  béke veled

1. Rendben van. Akkor is baromság.
2. Én is falusi vagyok, Tapolcai konkrétan.
3.  Te azt írtad hogy ő "alapította" a Crip-et, de ha ott voltak alapból, akkor még se ő alapította.
4. Nem, a történeted akkor sem ír le semmit ha 4x átolvasom.
5.  Épp az előbb írtad le hogy milyen példákban van rövidítés. Azért mondtam hogy rövidítés mert nem áll utána ige, tehát csak birtokosalaki rövidítés lenne. (Persze, én mit tudhatok csak 12 éve tanulom ezt a szar nyelvet)

Hú ember, te nagyon felhúztad magad ezen.

Darell - Playlist

Our society tends to regard as a sickness any mode of thought or behavior that is inconvenient for the system and this is plausible because when an individual doesn't fit into the system it causes pain to the individual as well as problems for the system. Thus the manipulation of an individual to adjust him to the system is seen as a cure for a sickness and therefore as good.

• TwoBears
  • Felhasználó

• 12

• 0
    • Június 08, 2019, 02:11:52
  • további
Válasz #5 Dátum: Május 21, 2019, 00:14:22
A jó öreg közösség!

Válasz #6 Dátum: Május 26, 2019, 14:29:47
« Utoljára szerkesztve: Május 26, 2019, 15:10:38 írta Ásvány Víz »
Semmi köze a közösségnek ahhoz, hogy gyenge lett a pályázat.
Ez a "sztori" a bandáról, kb nem is erről a crip klikkről szól, amit megpályáznál, hanem hogy hogyan halt meg Tupac meg Biggie. A beavatás, amit leírtál, hát majdnem pengét ragadtam miatta... mi ez, hogy valaki közeledni akar a banda felé, azt elviszik beszélgetni? Ennyi erővel pszichológust már fel se kell keresni soha, mert majd elmegy az ember beszélget a helyi crip bandával.
A szokásokhoz leírtad a kézjeleket... hát ez nagy szokás. Egyáltalán nem jellemző más bandákra.  ::)
Ez az 's ez... ezt ne védd. Ha meg már úgyis a névnél tartunk. Ilyen névvel nem lehet krarriert csinálni. Los Santos Crips... hallottál már olyat, hogy Los Angeles Crips? Vagy New York Crips? Nem városneveket adnak a szettjüknek... nem uralják az egész várost.