• Gable Street Nortenos - Fegyverfrakció pályázat
  • Indította darell
  • darell
  • Felhasználó
  • *

• 43

• 2
    • Május 23, 2019, 19:37:58
    • Auschwitz-Birkenau, Poland
  • további
Gable Street Nortenos - Fegyverfrakció pályázat
Dátum: Május 06, 2019, 16:18:54
« Utoljára szerkesztve: Május 13, 2019, 21:57:58 írta darell »

Alapinformáció(k)
 Üdv, a nevem Darell. 18 éves vagyok, Nyugat-Magyarországon lakom, Veszprémben. Jelenleg szakácsként dolgozok egy prominens Hotelvállalat alkalmazásában. RP-vel már 10 éves korom óta foglalkozom, noha ez nem a tradícionális RolePlay-t tükrözi : Sokat falloutoztam, illetve RPG játékokkal játszottam.  SA:MP-on 2011/12 óta játszom, kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Mindig is Illegál RP-t játszottam, nekem ez imponál, ezért is ragadtam meg a lehetőséget arra hogy pályázzak egy frakciót amivel ezt a szokásomat vihetem tovább. Több nagyobb frakció részese is voltam - noha azoknak ehhez közük sincsen - tehát ismerem a játék fortélyait.

Mit pályázol?
 Egy olyan fegyvercsempész frakciót szeretnék, aminek erős Mexikói kötelékei vannak. Ez azt jelentené, hogy a játékban mi árulnánk a fegyvereket, egy részét a begyűjtött pénznek visszajuttatnánk Mexikóba, egy másik részét pedig megtartanánk.
 Konkretizálva egy Nuestra Família által kisegített bandát, ergó csempésszük a fegyvereket Mexikóból az Egyesült Államokba.

Tervek a frakció részéről?
 Szeretnék kialakítani egy mexikói-amerikai bandát, amit a Nortenos színeiben futtatnák.
 A banda prominens összetevője lenne a fegyverkereskedelem, egy mexikói kartellhálózaton keresztül.
 Ezek mellett a gangbangelés, drogkereskedelem, prostitúció lenne még a banda feladata, illetve célja.
 A banda fajcsoportilag mexikói-amerikaiakat fog  magába vonzani. Korcsoportilag elég tág, az alsó tizenévesektől a felső ötvenesekig. A Gable Streeti lakóházaknál élnek, ami egy prominens mexikói rész Los Santosban.

Hogyan épül fel a banda és hogy lehet bekerülni?
 Magába a bandába kerülés úgy gondolom nem jár semmilyen extra követelménnyel, csak egy dolog : Ki kell nyerned a tiszteletét egy tagnak.  A bandatagok dolga lesz az hogy kit tartanak maguk közé.
 Ezentúl a Chucó-t tekintik vezetőjüknek, aki álltalában a legidősebb, vagy legrégebbi tag a bandában. Új Chucó-t akkor választanak a bandatagok ha az előző meghal. Ha a Chucó börtönbe kerül akkor a Loco (a jobbkeze) veszi át a banda irányítását addig amíg a Chucó ki nem szabadul, vagy meg nem hal.
 A bandába 4 rang van.
 Member - A banda tagja, a banda szerves része.
 Ojalá - A Chucó személyes társaságába tartozó személyek. Őbelőlük kerül ki a Loco.
 Loco - A Chucó jobbkeze, a Chucó távollétében ő az aki irányítja az utcaügyeket.
 Chucó - A Banda legfelsőbb vezetője.
 Egy-egy panel egy Ojalá alá kerül. Az Ojalá-k irányítják a fegyverkereskedelmet, de nem parancsolhatnak a bandatagoknak.
 A bandatagok a Chucó-tól fogadnak el utasításokat.

Hogyan működne a fegyverkereskedelem?

1.) Internetes kereskedelem elsőként,
2.) A panelekből árulnánk, mivel elég félreesett helyen szeretném a bandát.

Banda elhelyezkedése

Nagyon szépen köszönöm hogy elolvastad.
Válaszokat, segítséget nagyon szívesen elfogadok.

Darell
2019/05/06

Darell - Playlist

Idézetet írta: Martín Hernandez
A gyilkolás nem a mi pályánk tesó, csak ha a helyzet megkívánja;
Ne provokálj minket és mi se fogunk titeket.

Re:Gable Street Nortenos - Fegyverfrakció pályázat
Válasz #1 Dátum: Május 13, 2019, 20:19:25
Kíváncsi vagyok, hogy mit tudnál kihozni belőle.
Amennyiben meg akarsz halni, használd a /accept death parancsot.

• darell
  • Felhasználó
  • *

• 43

• 2
    • Május 23, 2019, 19:37:58
    • Auschwitz-Birkenau, Poland
  • további
Re:Gable Street Nortenos - Fegyverfrakció pályázat
Válasz #2 Dátum: Május 13, 2019, 21:58:21
Átdolgozva.

Darell - Playlist

Idézetet írta: Martín Hernandez
A gyilkolás nem a mi pályánk tesó, csak ha a helyzet megkívánja;
Ne provokálj minket és mi se fogunk titeket.