• Gable Street Nortenos - Fegyverfrakció pályázat
  • Indította darell
  • darell
  • Felhasználó
  • *

• 43

• 2
    • Ma - 12:26:02
    • Auschwitz-Birkenau, Poland
  • további
Gable Street Nortenos - Fegyverfrakció pályázat
Dátum: Május 06, 2019, 16:18:54
« Utoljára szerkesztve: Május 13, 2019, 21:57:58 írta darell »

Alapinformáció(k)
 Üdv, a nevem Darell. 18 éves vagyok, Nyugat-Magyarországon lakom, Veszprémben. Jelenleg szakácsként dolgozok egy prominens Hotelvállalat alkalmazásában. RP-vel már 10 éves korom óta foglalkozom, noha ez nem a tradícionális RolePlay-t tükrözi : Sokat falloutoztam, illetve RPG játékokkal játszottam.  SA:MP-on 2011/12 óta játszom, kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Mindig is Illegál RP-t játszottam, nekem ez imponál, ezért is ragadtam meg a lehetőséget arra hogy pályázzak egy frakciót amivel ezt a szokásomat vihetem tovább. Több nagyobb frakció részese is voltam - noha azoknak ehhez közük sincsen - tehát ismerem a játék fortélyait.

Mit pályázol?
 Egy olyan fegyvercsempész frakciót szeretnék, aminek erős Mexikói kötelékei vannak. Ez azt jelentené, hogy a játékban mi árulnánk a fegyvereket, egy részét a begyűjtött pénznek visszajuttatnánk Mexikóba, egy másik részét pedig megtartanánk.
 Konkretizálva egy Nuestra Família által kisegített bandát, ergó csempésszük a fegyvereket Mexikóból az Egyesült Államokba.

Tervek a frakció részéről?
 Szeretnék kialakítani egy mexikói-amerikai bandát, amit a Nortenos színeiben futtatnák.
 A banda prominens összetevője lenne a fegyverkereskedelem, egy mexikói kartellhálózaton keresztül.
 Ezek mellett a gangbangelés, drogkereskedelem, prostitúció lenne még a banda feladata, illetve célja.
 A banda fajcsoportilag mexikói-amerikaiakat fog  magába vonzani. Korcsoportilag elég tág, az alsó tizenévesektől a felső ötvenesekig. A Gable Streeti lakóházaknál élnek, ami egy prominens mexikói rész Los Santosban.

Hogyan épül fel a banda és hogy lehet bekerülni?
 Magába a bandába kerülés úgy gondolom nem jár semmilyen extra követelménnyel, csak egy dolog : Ki kell nyerned a tiszteletét egy tagnak.  A bandatagok dolga lesz az hogy kit tartanak maguk közé.
 Ezentúl a Chucó-t tekintik vezetőjüknek, aki álltalában a legidősebb, vagy legrégebbi tag a bandában. Új Chucó-t akkor választanak a bandatagok ha az előző meghal. Ha a Chucó börtönbe kerül akkor a Loco (a jobbkeze) veszi át a banda irányítását addig amíg a Chucó ki nem szabadul, vagy meg nem hal.
 A bandába 4 rang van.
 Member - A banda tagja, a banda szerves része.
 Ojalá - A Chucó személyes társaságába tartozó személyek. Őbelőlük kerül ki a Loco.
 Loco - A Chucó jobbkeze, a Chucó távollétében ő az aki irányítja az utcaügyeket.
 Chucó - A Banda legfelsőbb vezetője.
 Egy-egy panel egy Ojalá alá kerül. Az Ojalá-k irányítják a fegyverkereskedelmet, de nem parancsolhatnak a bandatagoknak.
 A bandatagok a Chucó-tól fogadnak el utasításokat.

Hogyan működne a fegyverkereskedelem?

1.) Internetes kereskedelem elsőként,
2.) A panelekből árulnánk, mivel elég félreesett helyen szeretném a bandát.

Banda elhelyezkedése

Nagyon szépen köszönöm hogy elolvastad.
Válaszokat, segítséget nagyon szívesen elfogadok.

Darell
2019/05/06

Darell - Playlist

Our society tends to regard as a sickness any mode of thought or behavior that is inconvenient for the system and this is plausible because when an individual doesn't fit into the system it causes pain to the individual as well as problems for the system. Thus the manipulation of an individual to adjust him to the system is seen as a cure for a sickness and therefore as good.

Re:Gable Street Nortenos - Fegyverfrakció pályázat
Válasz #1 Dátum: Május 13, 2019, 20:19:25
Kíváncsi vagyok, hogy mit tudnál kihozni belőle.
No man, for any considerable period, can wear one face to himself and another to the multitude, without finally getting bewildered as to which may be the true.

• darell
  • Felhasználó
  • *

• 43

• 2
    • Ma - 12:26:02
    • Auschwitz-Birkenau, Poland
  • további
Re:Gable Street Nortenos - Fegyverfrakció pályázat
Válasz #2 Dátum: Május 13, 2019, 21:58:21
Átdolgozva.

Darell - Playlist

Our society tends to regard as a sickness any mode of thought or behavior that is inconvenient for the system and this is plausible because when an individual doesn't fit into the system it causes pain to the individual as well as problems for the system. Thus the manipulation of an individual to adjust him to the system is seen as a cure for a sickness and therefore as good.